Jūsų krepšiai yra supakuoti, ir jūsų paruoštas, kad vadovautų prižiūri. Orkaitė yra išungta, kaimynas turi augalus ir jūsų visą komplektą, bet kodėl jūs tik leidžiate tą namą sėdėti tuščias, kai jūs galėjote išnuomoti tai tuo metu, kai jūs esate per jūras? Jūsų kambarių nuoma tuo metu, kai jūs atostogaujate ar dirbate užsienyje yra nuostabus būdas apimti nuompinigius ar paskolos užmokesčius, ir taip pat garantuoja, kad į jūsų namą neįsilauš ar nuniokotas tuo metu, kai jūsų užsienio. Kam reikia namo prižiūrėtojo, kai jūs galite turėti nuomininką? Aš žinau jūsų mąstymą, nebus nuniokotas? Galimybės yra, aš užbaigsiu su nuomininku, kuris padarys daug blogesnis, negu bet koks vandalas ar vagis galėjo. Tai yra lengva sunki padėtis, rinkti gerą nuomininką ir laikyti gražius namus su šitais 10 lengvų patarimų.
 • 1. Visada susitikite asmeniškai "rodymui" Iš pradžių, kad aš manau, kad mes turime apimti, kaip pasiruošti pasakytam rodymui.
 • Jūsų bandymas norėti sukaupti visus asmeninius dalykus. Kažkas, kas nėra bendras ir tinkamas vartoti nuomininkui. avyzdžiui patiekalai ir rankšluosčiai gali pasilikti, bet apsirengimas, kuris nebus paimtas per jūras, ir šeimos fotografijos turi būti padėtos. Kodėl? Tai leidžia jums pakelti kainą todėl, kad jūsų namas atvyksta visiškai aprūpintas, bet jūsų vertybės, jūs nenorite kitų, naudojančių yra gyvos ir sveikos. Galvokite apie savo namą kaip buvimas labai didelis viešbučio numeris jūsų kambarių nuoma, kai jūsų užsienio. Dabar, pasitikdamas numatomą nuomininką jūsų namams tuo metu, kai jūsų užsienio asmeniškai yra labai svarbus. Tai leidžia jums gauti žvilgsnį į juos, ir gauti jausmą jiems. Patikėkite savo instinktais ir logika.
 • 2. Gaukite Užuominas, ir susisiekite su jais. Daugelis Palangos nuomininkas, kad būtų nelaukia jūsų iš tikrųjų kviesti jų įrašytas į sąrašą užuominas.
 • Jei jūs darote, jūs galite sužinoti vertingą informaciją apie juos, ar kad ten užuominos nebuvo tikros apskritai.
 • 3. Patikrinkite darbą. Ne tai, kad būdamas gabus užmokėti nuompinigius yra svarbiausia dalis rinkti nuomininką jūsų namams tuo metu, kai jūsų per jūra, bet tai yra neabejotinai viršuje ten. Turėkite darbo reikalavimą ant išperkamosios nuomos, ir paklausimą tas darbdavys. Jūs galite taip pat užduoti kai kuriuos klausimus apie nuomininką, kad prisidėtumėte prie jūsų minties apie tai, kokiu asmeniu jie iš tikrųjų yra. Darbdavys leidžia daugiau laiko su šiuo asmeniu negu turbūt daugiau nieko.
 • 4. Tik nešokinėkite ant pirmo pretendento.
 • Įsitikinkite, kad jūs skelbiate savo namą nuompinigiams prieš kelias savaites prieš tai, kai jūs išvyksite per jūrą, tokiu būdu jūs turite laiką gauti daugiau kaip vieną pretendentą. Tas būdas jūs turite kažkokį pasirinkimą dėl to, ką jūs nomuojate taip pat.
 • 5. Turėkite aiškią išperkamąją nuomą. Anksčiau net skelbti jūsų namą nuompinigiams tuo metu, kai jūsų per jūras jūs turite pasodinti ir galvoti tuo, kas yra, ir kas nėra ok jūsų name. Jūs galite žemyn pakrauti bendrą nuomojamą išperkamąją nuomą autonomiškai ir paskui taisyti tai į jūsų savą asmeninį skonį. Daiktai kaip, "Joks rūkymas name" ar "Jokia garsi muzika po 22:00" neturi būti įtraukti, jei tai turi reikšmę jums, ir padarytas labai aiškiu per asmeninį susitikimą su nuomininku.
 • 6. Deleguokite Palangos vilos savininką. Galbūt tas kaimynas, kuris turi augalus galėjo užmesti akį į jūsų naują nuomininką tuo metu, kai jūsų per jūras? Kas geras yra išperkamoji nuoma, jei niekas nėra aplink, kad priverstų tai. Jūsų bandymas norėti, kad kažkas vertas pasitikėjimo neleistų akies ir įsitikintų, kad todėl, kad jūsų nuomininkas pažįsta jus yra tolimi nuo namų, jie neignoruoja taisyklių. Šis asmuo galėjo taip pat rinkti nuompinigius už jus kaip negrobikiškas būdas pasiekti aukščiausią tašką ant vidinio ėjimo ant jūsų išnomuotų namų.
 • 7. Komplekto nuompinigiai priimtina kaina. Neleiskite riebalų kalbėtojo įtikinti jus, ten darydamas jus paslauga, nomuodamas jūsų namus tuo metu, kai jūsų per jūras. Tai nėra namas, sėdintis galimybė. Jūs nomuojate juos vieta gyventi.
 • 8. Duokite aiškiai suprasti, kad išperkamoji nuoma nėra ilgas laikas. Per jūsų susitikimą jūs norėsite įsitikinti, kad nuomininkas žino, kad jūs tiktai nomuojate savo namus tuo metu, kai jūsų per jūras. Praneškite žinią jiems, kokio ilgio tai yra.
 • 9. Neviliokite nuomininko. Įkurdamas tam, kad parodytumėte, turėkite galvoje, kad taip pat nuneštumėte bet kokį vertingą daiktą, ar trapus. Nesakyti žmonių negali patikėti, bet daiktai dingsta, ir "nelaimingi atsitikimai" vyksta.
 • 10. Padarykite atostogas pasivaikščiojimą per su fotografijomis. Įrodymas. Jei mūsų nuomininkas tikrai sunaikina jūsų namą tuo metu, kai jūs esate prie jūros, jūs norite į tikrą, kad jūs turite įrodymą, kad imtumėtės veiksmų teisiškai. Laikymas šitų patarimų ir bendro sveiko proto garantuos ne, tiktai jūs turite rūpestį, laisvą per jūrų kelionę, bet jūsų naminėms išlaidoms rūpinasi atsakingas nuomininkas. Sėkmė ir turi naudą per jūrų kelionę.